Stránka aktualizována Denně

 
 

Prci, prci, prcičky 6: Spolek Beta

Vytvořeno 19.11.2009 19:09:44 | Poslední změna 19.11.2009 19:19:04
Ve Spolku Beta se objeví většina hlavních postav z Nahé míle na univerzitě. Erik a Cooze se chtějí stát členy Dwightova bratrstva, a postupně plní mnoho vstupních úkolů. Erik již není s Tracy, která ho opustila kvůli Trentovi, a tak si Erik našel novou přítelkyni Ashley, která si myslí, že bratrstvo není nic než problémy. Erik i Cooze se nakonec stanou členy bratrstva Beta Delta Ksí (ΒΔΞ).

Betu Deltu Ksí vyzve na souboj bratrstvo šprtů Epsilon Sigma Kappa (ΕΣΚ). Dwight chce jejich bratrstvo zničit, protože pošlapávají tradice spolku Beta. Obnoví tak tradici "Řecké olympiády", která byla dříve zrušena. Pokud vyhrají šprti, Beta vyklidí svůj dům a přenechá ho šprtům a naopak. Rozhodčím v olympiádě se stane podle tradice pan Levenstein, kapitán posledního týmu, který olympiádu vyhrál, a bývalý člen Bety. Beta nakonec olympiádu vyhrává a získává dům šprtů.


Režie: Andrew Waller

Hrají: John White, Steve Talley, Christopher McDonald, Eugene Levy, Meghan Heffern, Jake Siegel, Jonathan Keltz, Bradford Anderson, Italia Ricci, Moshana Halbert, Sarah Power, Marina Stone, Vasanth Saranga, Chris Violette, Jordan Prentice

 
Obraz: 16:9
Formát: AVI
Kvalita: Dobrá
Zvuk: Český
Titulky: Nejsou
Velikost: 702.887 MB
Žánr: Komedie 
Rok: 2007
Země: USA
Délka: 89 min